W tym kroku: Poćwiczymy dodawanie zadań.

Aby dodać zadanie podrzędne:

  1. W uruchomionym oknie Zadania (z menu głównego Działania → Zadania), mając zaznaczone zadanie Akcja WITAJ SZKOŁO kliknij w  w dolnej części okna, a następnie Dodaj podrzędne z rozwijanego menu.

  2. Otworzy się okno Zadanie, dokładnie takie samo jak w poprzednim kroku.

  3. W ramach zadania Akcja WITAJ SZKOŁO można wyodrębnić dwa etapy, które będą reprezentowane przez zadania podrzędne. Dodaj zadania zgodnie z poniższą tabelą.

 

ZadanieOpisOsobaRozpoczęcieZakończenie
Przygotowanie ofertyStworzenie listy artykułów, które powinny być objęte promocją, opracowanie cennikówBeata Listek2015-07-06 08:002012-07-17 17:00
Promocja i realizacjaPoinformowanie odbiorców o promocjach przygotowanych w ramach akcji i realizacja zamówieńUrszula Maciąg2015-07-20 08:002015-09-30 17:00

(green star) Wskazówka: Kliknij w poniższe strzałki, aby zobaczyć podpowiedzi.

 Zadanie Przygotowanie oferty

 Zadanie Promocja i realizacja

(green star) Wskazówka: Jeżeli zadanie nie pojawiło się na liście zadań, sprawdź ustawienie filtrów po lewej stronie. Możliwe, że masz zaznaczone wyświetlanie tylko tych zadań, które pochodzą z bieżącego miesiąca, a poszukiwane zadanie dotyczy innego miesiąca.Na zakładce Zadania w oknie Zadania dodane zadania powinny wyglądać jak na rysunku poniżej:

Na zakładce Drzewo lepiej widoczne są zależności strukturalne zadań:

  • No labels